Запросіть друга та отримайте по 100 гривень на особистий рахунок.
Порекомендуйте другу "Волинські Оптичні Мережі", і Ви, і Ваш друг отримаєте по 100 гривень бонусу на особовий рахунок для оплати послуг інтернет і телебачення.
Більше запрошених друзів - більше бонусів.
Спішимо поділитися радісною новиною, "Волинські Оптичні Мережі" досягли неймовірної відмітки в 10 000 активних користувачів у м. Луцьк та Луцькому районі. Ми досягнули цього завдяки тому, що Ви рекомендуєте нас своїм друзям та близьким.

Ми хочемо подякувати Вам за підтримку більше, ніж просто словами! Відтепер, якщо по Вашій рекомендації приєднаються до послуги інтернет "Волинські Оптичні Мережі", Ви та запрошений отримаєте по 100 гривень на особовий рахунок для оплати послуги інтернет і телебачення.
Як це працює
Запросіть свого друга, що не є абонентом «Волинські Оптичні Мережі», стати ним.
Друг повідомляє Ваше прізвище та номер особового рахунку нашому менеджерові під час подачі заявки на підключення.
Коли Ваш друг приєднається до послуги інтернет, Ви обидва отримаєте по 100 гривень на особовий рахунок для оплати послуг інтернет і телебачення.
Запросіть ще друзів, щоб отримати ще більше бонусів для оплати послуг інтернет і телебачення.
Переваги Волинських Оптичних Мереж, про які Ви можете розповісти
Сучасні оптоволоконні технології
Наші клієнти отримують тільки високу якість зв'язку, яка забезпечується за допомогою швидкісних оптоволоконних технологій зі швидкістю інтернету до 1000 Мбіт/с.
Сучасне HD телебачення
OmegaTV – це легкий та зручний перегляд улюблених телеканалів на будь-яких пристроях і будь-де, за однієї простої умови – доступу до мережі Інтернет.
Просте підключення всюди
Залишайте заявку з дому, а все необхідне Вам привезуть на підключення, яке може здійснюватися у квартирах та приватних будинках.
Підтримка 7 днів на тиждень
Якщо у Вас раптом виникнуть будь-які запитання або труднощі, наша служба підтримки завжди допоможе їх вирішити.
Безліч способів оплати послуг
Наші абоненти можуть здійснювати оплату послуг в особистому кабінеті, через ПриватБанк, MonoBank, IPay, iBox, City24, EasyPay та інші.
Правила реферальної програми
Приймаючи участь в даній реферальній програмі, будьте уважні до офіційних правил, тому що при невиконанні або не повному виконанні даних правил на Ваш рахунок не надійдуть бонусні кошти.

Ми постійно вдосконалюємо правила реферальної програми, тому залишаємо за собою право змінювати її умови в будь-який час без попереднього повідомлення.
Умови
Потенційний абонент при подачі заявки на підключення послуги інтернет, озвучує менеджеру прізвище та особовий рахунок діючого абонента, який запрошує приєднатися до послуги інтернет від ТОВ "Волинські Оптичні Мережі".

У разі ненадання інформації при подачі заявки менеджеру у потенційного абонента є можливість під час підключення послуги інтернет озвучити монтажній бригаді прізвище та особовий рахунок діючого абонента, який запросив приєднатися до послуги інтернет від ТОВ "Волинські Оптичні Мережі".

При виконанні всіх умов акції учасники отримують по 100 гривень бонусних коштів на власний особовий рахунок для оплати послуги інтернет і телебачення.

Нарахування бонусних коштів абонентам, які бажають скористатися акційною пропозицією, здійснюється після 100% оплати за послуги інтернет, телебачення та послуги підключення до мережі інтернет абонентом, якого запросили.

Бонусні кошти можливо використовувати для оплати послуг інтернет і телебачення.

Бонусні кошти не можуть бути отримані у грошовому еквіваленті та зберігатимуться на вашому особовому рахунку для оплати послуг інтернет і телебачення.

В Акції не можуть взяти участь юридичні особи та фізичні особи-підприємці.

Абонентом, якого запрошують, НЕ можуть бути особа, яка раніше були абонентом послуги інтернет ТОВ "Волинські Оптичні Мережі". Також абоненти, за адресами яких надаються, або раніше надавалися послуги інтернет від ТОВ "Волинські Оптичні Мережі".
Офіційні правила
Ці офіційні правила визначають умови участі та проведення Акції, строки, територію проведення Акції.

Організатор акції: Товариство з обмеженою відповідальністю «Волинські Оптичні Мережі», що знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Ковельська, 22, тел.: (0332) 20-07-07, (095) 738-11-88.

«Акційна пропозиція» (далі – Акція) – маркетинговий захід, що спрямований на стимулювання продажу та популяризацію послуг "Волинські Оптичні Мережі".

«Інформація про Акцію» – інформація про Акцію, Офіційні правила Акції, а також додаткова інформація, що з'явилася у період проведення Акції. Інформація про Акцію розміщена на сайті vom.lutsk.ua, vom.com.ua та інше.

1. Строк та територія проведення Акції.

1.1. Пропозиція діє з 20 квітня 2021 року до 31 грудня 2021 року.

1.2. Терміни проведення Акції можуть бути змінені за рішенням Організатора, шляхом внесення змін до цих Правил.

1.3. Учасники не можуть вимагати будь-якої компенсації у разі зміни умов та/або термінів Акції.

1.4. Територія проведення Акції: м. Луцьк, Луцький та Володимир-Волинський райони.

2. Умови та механіка Акції

2.1. Потенційний абонент при подачі заявки на підключення послуги інтернет озвучує менеджеру прізвище та особовий рахунок діючого абонента, який запрошує приєднатися до послуги інтернет від ТОВ "Волинські Оптичні Мережі".

2.1.1. У разі ненадання інформації при подачі заявки менеджеру у потенційного абонента є можливість під час підключення послуги інтернет озвучити монтажній бригаді прізвище та особовий рахунок діючого абонента, який запросив приєднатися до послуги інтернет від ТОВ "Волинські Оптичні Мережі".

2.2. При виконанні всіх умов акції учасники отримують по 100 гривень бонусних коштів на власний особовий рахунок для оплати послуги інтернет і телебачення.

2.3. Нарахування бонусних коштів абонентам, які бажають скористатися акційною пропозицією здійснюється після 100% оплати за послуги інтернет, телебачення та послуги підключення до мережі інтернет абонентом, якого запросили.

2.4. Бонусні кошти можливо використовувати для оплати послуг інтернет і телебачення.

2.5. Бонусні кошти не можуть бути отримані у грошовому еквіваленті та зберігатимуться на вашому особовому рахунку для оплати послуг інтернет і телебачення.

3. Обмеження

3.1. В Акції не можуть взяти участь юридичні особи та фізичні особи-підприємці.

3.2. Абонентом, якого запрошують, НЕ можуть бути особа, яка раніше були абонентом послуги інтернет ТОВ "Волинські Оптичні Мережі". Також абоненти, за адресами яких надаються, або раніше надавалися послуги інтернет від ТОВ "Волинські Оптичні Мережі".

3.3. Відповідальність Організатора Акції не виходить за межі вартості та кількості акційних пропозицій, вказаних у цих Офіційних Правилах.

3.4. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Офіційних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, неврегульованих даними правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. Рішення Організатора Акції є остаточним та оскарженню не підлягає.

4. Порядок і спосіб інформування про умови Рекламної Акції

4.1. Інформування щодо Правил Акції здійснюється за допомогою анонсування Акції та розміщення офіційних Правил Акції на Інтернет-сайті vom.lutsk.ua, vom.com.ua та на сторінках в соціальних мережах ТОВ "Волинські Оптичні Мережі".

4.2. Розміщення скороченої інформації щодо механіки Акції здійснюється на рекламних матеріалах, що розповсюджуватимуться в місцях проведення Акції.

5. Інші умови

5.1. Неухильне додержання всіх умов цих Офіційних Правил є необхідною умовою для отримання Акційних послуг. У випадку відмови Учасника Акції від надання послуг, останні не мають права на одержання від Організатора будь-якої компенсації.

5.2. Приймаючи участь в Акції тим самим кожен Учасник Акції підтверджує факт ознайомлення з цими Офіційними Правилами свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Офіційних Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Офіційних Правил (в т.ч. механіки, порядку, строків проведення Акції та інше) вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

5.3. Ці Офіційні Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Офіційних Правил можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Офіційні Правила Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Офіційних Правил.

5.4. Беручи участь в акції, учасник надає згоду на обробку та використання його персональних даних виключно з метою та в межах виконання Організатором вимог законодавства України та засвідчує, що повідомлений про включення його даних до бази персональних даних Організатора, та ознайомлений з правами, які має відповідно до змісту ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».
Залишилися питання?
Made on
Tilda